Chladničky Gorenje pre jednoduchší život

by spravca

Chladničky Gorenje sú nielen krásne a úsporné, ale pod elegantným dizajnom ukrývajú aj množstvo nápadov a inteligentných technológií, ktoré vám uľahčia každodenný život. Či už máte radi všetko pod kontrolou, alebo naopak uvítate pomoc, aby ste mali voľné ruky na to, čo vás baví.

Vsaďte na inteligentnú chladničku

Zjednodušte si život! Napríklad chladnička Gorenje NRC620CSXL4WF s integrovanou wifi, ktorú môžete ovládať prostredníctvom aplikácie ConnectLife a akéhokoľvek mobilného zariadenia, je inteligentný pomocník. Umožní vám robiť veci lepšie, rýchlejšie a odkiaľkoľvek bez toho, aby ste sa museli usilovať.

Neviete, čo chutného uvariť? V aplikácii nájdete množstvo nápadov a receptov so zoznamom ingrediencií. Cestou z obchodu môžete zvýšiť intenzitu chladenia alebo mrazenia aktivovaním funkcie SuperCool alebo FastFreeze. Potraviny, ktoré po návrate domov uložíte do chladničky, sa oveľa rýchlejšie vrátia na optimálnu teplotu a zostanú dlhšie čerstvé. Keď sa rozhodnete odísť na niekoľko dní preč, môžete inteligentnú chladničku prepnúť do energeticky úsporného dovolenkového režimu a znížiť tak účty za elektrinu.

Chladnička sa naučí sama predvídať vaše správanie

Adaptívna technológia AdaptTech si zapamätá vaše zvyky a dokonca sa učí predvídať vaše správanie. Takže skôr, ako otvoríte chladničku, zníži teplotu o jeden alebo dva stupne. Ušetríte tak svoje potraviny pred teplotnými šokmi, aby zostali dlhšie čerstvé a živé. A ušetríte aj peniaze za elektrinu. Nemusíte nič robiť – jednoducho „SA TO” urobí samo.

Procesy, ktoré napodobňujú prírodu

Chladničky Gorenje sú vybavené celým radom technológií, ktoré vytvárajú klímu podobnú prírode. Technológia IonAir simuluje prirodzený proces ionizácie pomocou záporne nabitých iónov, ktoré pomáhajú udržať potraviny dlhšie čerstvé. Ventilačný systém MultiFlow 360° potom rovnomerne rozvádza ionizovaný vzduch prostredníctvom 14 ventilačných otvorov. Tým sa vytvára ideálna mikroklíma v celom priestore chladničky. A pokročilý chladiaci systém NoFrost Plus zabraňuje tvorbe námrazy, takže nie je potrebné spotrebič prácne odmrazovať. Opäť „SA TO“ urobí samo.

Zelenina ako zo záhradky

Chladničky Gorenje majú jednu z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu – zásuvku CrispZone so systémom SmartHumidity. Špeciálna membrána udržiava vlhkosť na optimálnej úrovni a prepúšťa prebytočnú vlhkosť von zo zásuvky. Pomáha tak predĺžiť život uskladnenej zelenine a ovociu, ktoré si zachovajú svoj čerstvý vzhľad, cenné vitamíny a živiny.

Priehradky sa menia presne podľa potreby

Potrebujete práve teraz uskladniť úrodu zo záhradky alebo veľa čerstvého mäsa, rýb a lahôdok? Praktická priestranná chladiaca zásuvka Convert ZeroZone s reguláciou teploty sa ľahko zmení z nulovej zóny na ďalší oddiel pre veľké množstvo ovocia a zeleniny. Najchladnejšiu časť chladničky tak môžete využiť rôznymi spôsobmi podľa toho, ako práve potrebujete.

Flexibilita chladničiek Gorenje ide ešte ďalej. Vďaka funkcii ConvertActive sa stlačením tlačidla celá mraznička premení na chladničku alebo veľkú nulovú zónu, v ktorej môžete uchovávať množstvo chladných nápojov na párty s priateľmi.

Hlavne bez zbytočnej námahy

Ak sa vaša staršia, neefektívna chladnička blíži ku koncu svojej životnosti, oplatí sa vybrať si nový spotrebič, ktorý vám bude spoľahlivo a dobre slúžiť bez toho, aby vám zaberal drahocenný čas. Možno jednu z chladničiek Gorenje pre jednoduchší život. Aj bez vašej asistencie zostanú vaše potraviny dlho čerstvé a v perfektnom stave a vy budete mať čas na to, čo vás naozaj baví.

Nová energeticky úsporná chladnička Gorenje NRC69BSXL5

Nová voľne stojaca kombinovaná chladnička Gorenje NRC69BSXL5 ponúka objem 326 litrov, z čoho 106 litrov pripadá na oddiel ConvertActive, ktorý možno zmeniť z mrazničky na chladničku. Vďaka beznámrazovej technológii NoFrost Plus, technológii IonTech a technológii Multiflow 360° zostanú potraviny dlho čerstvé a plné hodnotných živín. Inteligentný systém AdaptTech sa naučí predvídať vaše správanie a zníži teplotu o 1 – 2 stupne skôr, ako otvoríte dvere, čím udrží potraviny v perfektnom stave a prevádzku úspornú. Chladnička je vybavená jednou z najväčších zásuviek na zeleninu CrispZone s reguláciou vlhkosti SmartHumidity a inovatívnou zásuvkou Convert ZeroZone, ktorá sa pohodlne zmení z nulovej zóny na mäso a ryby na ďalší priestor na ovocie a zeleninu. Vďaka systému Slot-In a pravouhlému otváraniu dverí možno chladničku umiestniť k stene, hneď vedľa skrinky alebo iného spotrebiča. Chladnička v úspornej triede B s tichým, úsporným a spoľahlivým invertorovým motorom sa predáva za odporúčanú cenu 879 EUR.

Viac informácií: sk.gorenje.com

You may also like