Vyšperkuj svoj smartfón do dokonalosti

Vyšperkuj svoj smartfón do dokonalosti

by spravca

Nielen módne doplnky prezentujú náš vkus. Aj naše mobilné telefóny sú druhým často na očiach a na základe ich imidžu posudzujú, čo sme zač. Aj keď sa za svoj mobil nehanbíme, stále máme šancu popracovať na jeho bezchybnom vzhľade.

Zvýraznite jeho krásu a ochráňte ho pred nehodami

Ochranné obaly a puzdrá neslúžia len na ochranu zariadenia pred prasklinami, prachom či iným znečistením. V súčasnosti si na ich výbere dávame záležať, pretože prezentujú náš dobrý vkus. Či chceme, aby naplno vynikol pôvodný dizajn telefónu, alebo ho chceme prispôsobiť sebe, môžeme si vybrať zo širokej ponuky puzdier a krytov na mobily. Stačí len poznať značku a typ svojho zariadenia.

Výber ochranného krytu a puzdra sa odvíja aj od našich preferencií vzhľadom na materiál. Niekto nedá dopustiť na kožené kryty a puzdrá, iný má rád hladký plast alebo pružný silikón. Vedeli ste, že niektoré obaly na mobily bezpečne uchovajú aj vaše doklady či karty? Aj takto sa dá ušetriť miesto v kabelke alebo pánskej taške. Pozor však na stratu mobilu.

Bezdrôtové slúchadlá pre každé zariadenie

Čím vyspelejšie technológie, tým univerzálnejšími sa stávajú naše smartfóny. Sú to naše diáre, budíky, malé počítače či fotoaparáty. Aby sa nám používali ešte pohodlnejšie, máme k dispozícii množstvo praktických doplnkov. Bezdrôtové slúchadlá vám umožnia telefonovať, ale aj počúvať obľúbenú hudbu či sledovať videá. Nasaďte si ich do ucha a užívajte si množstvo skvelých funkcií, bez káblikov prepletených po celom tele či problémov s ich odmotávaním. Obľúbené sú aj Bluetooth reproduktory, ktoré umocnia váš zážitok z hudby, nech budete kdekoľvek.

Štýlové doplnky k mobilu

Ak radi fotografujete, svoj mobil si môžete vylepšiť výmenou objektívu za kvalitnejší variant s lepším rozlíšením a širokými možnosťami fotenia. Prejdite si ponuku náhradných dielov na mobily, určite tam natrafíte na vhodný typ pre vaše zariadenie. Medzi obľúbené doplnky k mobilom tiež zaraďujeme power banky, ktoré vám poskytnú istotu, aj keď sa ocitnete na mieste, kde by ste svoje zariadenie len ťažko nabili. Na výber máte z rozličných kapacít, preto si viete vybrať na mieru. Veľkú úlohu, samozrejme, zohráva aj dizajn power bánk, aj ten odráža váš vycibrený vkus. Inšpirovali sme vás?

 

You may also like