Kde nájdete kvalitné okná a dvere pre vašu domácnosť?

by spravca

Výber vhodných okien a vchodových či bezpečnostných dverí sa neoplatí podceniť a preto vám dnes poradíme, na akú firmu sa pri ich kúpe môžete spoľahnúť. Dozviete sa tiež to najdôležitejšie, čo by ste mali vedieť o bezpečnostných a vchodových dverách.

Okná podľa vašich požiadaviek a predstáv

Praktickým sprievodcom rozsiahlym a rôznorodým svetom okien a dverí sa pre vás môže stať výrobca Stolárstvo u Kunaja. Špecialitou spoločnosti založenej na skúsenostiach troch generácií stolárov je tak výroba eurookien, ako aj ich montáž. Hoci základňa firmy sa nachádza v podmanivom prostredí Tatranskej Štrby v obklopení malebnou tatranskou prírodou, na okná a dvere z jej dielne natrafíte v obciach a mestách po celom Slovensku. Zákazníci pritom na jej výrobkoch oceňujú tak stupeň kvality, ako aj cenovú dostupnosť a odolný materiál s dlhou životnosťou, ktorej zárukou je spolupráca s poprednými výrobcami eurohranolov, kovaní a skla. Samozrejmosťou je využitie modernej a plne automatizovanej výrobnej technológie s maximálnou presnosťou a do najmenších detailov prepracovaným dizajnom, ktorý zapadne do rustikálne ladených aj moderných domácností.

Bezpečnosť aj dizajn dverí na prvom mieste

Pre váš domov si môžete zadovážiť rozličné typy dverí, ktoré sa od seba líšia nielen svojim účelom, ale aj použitým materiálom. Kým znížením rizika požiaru na minimum sa vyznačujú protipožiarne dvere, čo najefektívnejšiu ochranu pred hrozbou vlámania vám zas poskytujú precízne bezpečnostné dvere. V prípade záujmu sa dajú doplniť aj o rozličné príslušenstvo, ako je napríklad bezpečnostná páka, retiazka alebo kovanie. Vyznačovať sa môžu tiež rôznym stupňom zvukovej odolnosti, dizajnom a farebnosťou podľa vašich predstáv, disponovať presklením prípadne protipožiarnou odolnosťou.

Kým základom vnútorného vybavenia rodinných domov aj bytov sú interiérové dvere, hlavnú funkciu ochrany domácnosti pred pôsobením vonkajšieho prostredia ponúkajú vchodové dvere. Konkrétne alternatívy vchodových dverí sa vzájomne môžu líšiť kľučkami, madlami či zvoleným kovaním. Kým zrekonštruované objekty sa zvyknú vyznačovať rustikálnymi exteriérovými dverami, pri novostavbách zosobňujúcich ducha 21. storočia sa stretávame hlavne s modernými vchodovými dverami.

You may also like