MORA inovuje sortiment vstavaných mikrovlnných rúr

MORA inovuje sortiment vstavaných mikrovlnných rúr

by spravca

MORA uvádza na trh novú generáciu vstavaných mikrovlnných rúr v dizajne, ktorý perfektne ladí s nedávno uvedenými novými vstavanými rúrami na pečenie, a to vzhľadom, spôsobom ovládania aj tromi farebnými prevedeniami. Sú vybavené Quartz grilom a umožňujú aj kombinovaný a fázový spôsob prípravy pokrmov. Majú až deväť automatických programov vrátanie funkcie pre automatické čistenie nerezového vnútrajška rúry.

Nové vstavané mikrovlnné rúry MORA prichádzajú na trh v troch prevedeniach s rôznym výkonom, výbavou, ovládaním a farebným prevedením, aby vytvorili ideálny pár s kombinovanými rúrami na pečenie z nedávno uvedenej novej generácie vstavaných rúr tejto značky. Sú vhodné nielen na inštaláciu do horných či vysokých skriniek, ale aj pre bočné skrinky. Montáž uľahčuje integrovaný rámček.

Nové mikrovlnné rúry vybavené výkonným Quartz grilom s výkonom až 1200 W v piatich výkonových stupňoch a umožňujú okrem klasického ohrevu či rozmrazovania aj grilovať. Navyše dokážu aj pripraviť do chrumkavej dokonalosti pokrmy z menších porcií mäsa alebo napríklad pizzu kombinovanou technikou – spojením mikrovlnného ohrevu a grilu. Sú pripravené aj na viacfázovú prípravu pokrmov, napríklad rozmrazenie s následným grilovaním.

Majú až deväť prednastavených programov, napríklad na pečenie kuracieho mäsa, rýb či pizze. Nechýba ani praktický program ECO Clean na pohodlné čistenie nerezového vnútrajška rúry napríklad po grilovaní – stačí vložiť misku s vodou a zvoliť príslušný program; para nečistoty zmäkčí, a tie sa potom dajú ľahko zotrieť handričkou. Rúry sa ovládajú jednoducho a intuitívne – podľa prevedenia gombíkom a tlačidlami, alebo pomocou dotykového panelu. Sú opatrené aj ochranou proti odtlačkom prstov či detským zámkom.

Príklad novinky: MORA VMT 745 B

Vstavaná mikrovlnná rúra MORA VMT 745 B s čelným panelom z čierneho skla prinesie do domácnosti nespočetne nových možností a skvele doplní niektorú z nových vstavaných rúr MORA. Vďaka spojeniu výhod mikrovlnného ohrevu a Quartz grilu s výkonom až 1200 W môžete pripravovať pokrmy rýchlejšie a úspornejšie kombinovanou technikou či viacfázovým spôsobom. Rúra má 9 prednastavených programov, jednoduché a intuitívne dotykové ovládanie aj ochranu vonkajšieho povrchu proti odtlačkom prstov. V nerezovom vnútrajšku rúry s objemom 25 l je umiestnený otočný tanier s priemerom 315 mm. Neustále otáčanie taniera umožňuje mikrovlnám efektívne a rovnomerne ohrievať jedlo bez akýchkoľvek studených miest. Vnútro rúry je možné jednoducho vyčistiť vďaka funkcii ECO Clean. Mikrovlnná rúra stojí 299 EUR.

www.mora.sk

 

You may also like