Otvorte dvere novým zážitkom!

Otvorte dvere novým zážitkom!

by spravca

Vonku je konečne krásne a to je ideálny čas na to, aby ste dali vale svojim štyrom stenám. Otvorte svoje chaty a chalupy, vyrazte na cesty a pripravte svoje terasy na leto. Letná pohoda je u nás neoddeliteľne spojená s grilom. Skvelo ho doplní praktická prenosná platnička, na ktorej pripravíte všetko od polievky cez prílohy až po jedlá z jedného hrnca. A to aj v kempe, ak máte v sebe cestovateľského ducha.

Kto hovorí, že pobyt na vidieku alebo v kempe je nepohodlný? A že pri stravovaní treba byť skromný a variť len jednoduché jedlá? Ani omylom!

Prenosný indukčný varič, ktorý si môžete pohodlne zbaliť a na mieste pripojiť k bežnej elektrickej sieti 230 V, sa hodí na chatu, terasu aj pri kempovaní na cestách za zážitkami.

Rovnako ako vstavaná indukčná varná platňa funguje na princípe elektromagnetickej indukcie. Teplo sa vytvára len v mieste kontaktu s riadom, vďaka čomu je indukčný varič veľmi úsporný. Na rozdiel od varenia na plyne alebo na bežnej sálavej varnej platni nedochádza k zbytočným tepelným stratám. Po skončení varenia varná platňa veľmi rýchlo vychladne, preto je varenie na indukčnom variči bezpečné – pre okolie aj pre nezbedné detské prstíky.

 „SA TO“ uvarí

Chcete, aby sa naplnilo obľúbené príslovie, ktoré doma určite často počúvate, a to, že „ono sa to“ uvarí? A hlavne, aby bolo varenie presné, a pritom sa obišlo bez neustálej pozornosti? Potom si zaobstarajte ultratenký a ľahký indukčný varič Gorenje ICE2000SP s výškou len 45 mm a hmotnosťou niečo vyše 2 kg. Spoľahlivo a s vynikajúcimi výsledkami na ňom pripravíte akékoľvek jedlo. Už nemusíte kontrolovať, či sa voda so zemiakmi skutočne ešte varí alebo či sa chilli con carne nepripaľuje. Rovnako ľahko môžete ohrievať aj jedlo z predchádzajúceho dňa. Platnička „sa“ postará.

Pomocou jednoduchého displeja s praktickým posuvníkom môžete nastaviť osem úrovní výkonu s presne požadovanou teplotou – 60, 80, 120, 150, 180, 200, 220 a 240 °C. Čas varenia možno nastaviť až na 180 minút. Po uplynutí tohto času sa varná platňa sama vypne a zaznie alarm.

Starostlivo navrhnutá prenosná indukčná varná platňa má elegantne zaoblené línie a ultratenký dizajn. Môžete ju umiestniť kamkoľvek – do malej kuchyne alebo do akejkoľvek inej miestnosti. Skvele poslúži aj pri kempovaní alebo pikniku na terase. Jej cena je 89,90 EUR.

 

sk.gorenje.com

 

You may also like