Glamour fotenie

by spravca

Jedným z najdôležitejších aspektoch pri rozhodovaní sa pre glamour fotenie je kvalita. Preto naša rada znie „vyberte si kvalitu pred kvantitou“. V tomto ponímaní máme na mysli to, že stačí mať menej kvalitných a profesionálne upravených záberov ako množstvo nacvakaných fotografií, ktoré sú v podstate v rovnakom duchu, ale ich úprava a výsledný efekt je priemerný. Žiaden profesionálny fotograf vám nebude sľubovať dodanie množstva fotografií, ibaže by na tom pracoval niekoľko týždňov, či mesiacov a zaplatili by ste mu nakoniec jeho mesačnú mzdu.

Nedajte sa preto oklamať cenou za výsledný počet fotografií. Tento faktor je veľmi dôležitý a navonok klamlivý. Pre ilustráciu, cena za glamour fotenie a dodanie cca 5 ks profesionálne upravených fotografií sa môže pohybovať od 100 do 500 eur, záleží na prenájme tematických priestoroch, doplnkoch, či iných dodatočných službách ako vizáž, úprava vlasov atď. Keďže fotografov je na trhu pomerne veľa a ich ponuka služieb je naozaj pestrá, je ťažké sa zorientovať a vybrať toho správneho pre seba. Pred voľbou je vhodné prezrieť si portfóliá jednotlivých fotografov a zamerať sa nielen na sociálne médiá, ale aj na hodnotenia, odporúčania a najmä na ich web stránku, ktorá má silno výpovednú hodnotu.

Pri voľbe fotografa, ktorý by nám mal zabezpečiť práve fotografie v štýle glamour je okrem jeho kvalitnej práce dôležité aj to, aby nám sadol ľudsky. Keďže tento človek sa nám tak trošku dostáva „pod kožu“ tým, že nás naviguje k tomu, aby sme vyzerali zvodne a sexy. Preto sympatia na oboch stranách je veľmi dôležitá.

Ďalším aspektom je voľba fotografa, alebo fotografky? Toto rozhodnutie je už celkom na vás, je to skôr subjektívny pocit a voľba. Častokrát sa žena cíti uvoľnenejšie práve v spoločnosti ženy fotografky. Pokiaľ to tak máte aj vy, môžeme vám odporučiť skúsenú a veľmi milú fotografku Janku Mišíkovú. Glamour fotenie zostáva stále jedným z najvďačnejších darčekov pre vašu polovičku. Okrem toho, že darovaním voucheru ju potešíte skvelým darčekom, termín, prípadne aj typ fotenia si môže dohodnúť priamo s fotografom, či fotografkou podľa svojich predstáv. Valentín je „za rohom“ a vy si môžete z fotenia v štýle glamour urobiť niekoľko záberov párového romantického fotenia. Kreativite sa medze nekladú.

You may also like