Klasické čierne kabelky sú stále trendy

Klasické čierne kabelky sú stále trendy

by spravca

Klasické čierne kabelky sú  obľúbené bez ohľadu na  módne trendy.  Príslušenstvo je relevantné kedykoľvek počas  roka.  Produkt doplní ležérny, obchodný, moderný, štýlový  imidž.

Bellakabelky.sk prináša nové reprezentatívne a dizajnové štýly kabeliek. Nie je  prekvapujúce, že  osobitné miesto medzi možnými farbami zaujíma čierna, pretože  sa považuje za univerzálnu a je kombinovaná s akýmkoľvek odtieňom oblečenia.

Kombinácia všetkých faktorov viedla k  popularite  produktu „black classic“  medzi všetkými vekovými kategóriami kupujúcich. Cenové rozpätie je určené pre akékoľvek finančné možnosti.  Rozmanitosť modelového radu a variabilita veľkostí sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každej ženy.

Klasifikácia populárnych čiernych klasických kabeliek

Tvar kabeliek je rôznorodý.  Existujú štvorcové,  obdĺžnikové,  okrúhle a  lichobežníkové kúsky  veľkých, stredných a malých rozmerov.

  1. Spojka je zameraná na mladšiu generáciu. Vhodné na prechádzku, výlet do školy, párty. Nosí sa na zápästí, v paži, cez rameno.
  2. Portfólio určené pre podnikateľky, manažérky. Ideálne pre dokumenty, pomôcky. Nosí sa v ruke, na ramene. Vrecká a priehradky vám umožňujú triediť obsah.

Cena závisí od  použitých materiálov, na ktorých je dôležité sa podrobnejšie zamerať.Klasické čierne kabelky sú stále trendy

Aké  materiály sa používajú pre dámske kabelky

Výroba zahŕňa pravú kožu,  imitáciu kože,  lak, textílie čiernej farby. Kožená verzia je drahá, ale doba používania je skutočne dlhá.  Materiál sa neopotrebováva,  rýchlo obnovuje svoj tvar v prípade ohybov a záhybov,  je prístupný vzorom,  toleruje  zmeny teploty.  Používa sa koža   hovädzieho dobytka, plazov,  rýb a vtákov.

Koženka sa ľahko  udržiava,  nespôsobuje alergické reakcie, na slnku  nevybledne.   Materiály: umelá koža,  mikrovlákno, ekokoža.  Atribút  laku priťahuje pozornosť. Dodržiavanie etáp technologického procesu zaručuje nositeľnosť. Možnosť pre štýlových mladých ľudí.

Textilné výrobky zahŕňajú: cordur, plátno, džínsovinu, gabardín. Textilný základ nie je praktický.  Nízke náklady umožňujú  zvýšiť predaj a rozšíriť cieľové publikum.  Ale čierna farba tašky v tomto materiáli zostáva  stále univerzálna.

You may also like