Koniec trapasom v spálni. Tipy, ako na kvalitnú erekciu

Koniec trapasom v spálni. Tipy, ako na kvalitnú erekciu

by spravca

Problémy s nedostatočnou erekciou trápia viac ako 150 miliónov mužov po celom svete. Zatiaľ čo niektorí nemajú problém o nich otvorene hovoriť, iní sa ich snažia riešiť vo vlastnej réžii tak, aby si to partnerka nevšimla. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, nasledujúce tipy, ako skvalitniť erekciu a predĺžiť ejakuláciu, budú pre váš sexuálny život rozhodne prínosom.

Erekcia ako nevyhnutný predpoklad kvalitného sexu

Počas vzrušenia či stimulácie erotogénnych zón sa krv dostáva do dutých toporivých teliesok, čím dochádza k stoporeniu penisu – erekcii. Pre dosiahnutie kvalitnej erekcie je teda nevyhnutná správna činnosť a vzájomná súhra viacerých častí ľudského tela. Mozgu a nervov, ktoré vydávajú signály a krvných ciev či hormónov podieľajúcich sa na riadení celého tohto procesu.

Erektilná dysfunkcia a jej príčiny

Ak má muž problém nielen dosiahnuť erekciu, ale ju aj dostatočne dlho udržať, hovoríme o erektilnej dysfunkcii. Tá sa dotýka nielen starších, ale i mladších mužov v najlepších rokoch. Kým u niektorých je hlavným vinníkom fyziologická porucha a vyžaduje sa medikamentózna liečba, prípadne operácia, u väčšiny mužov sa za ňou skrýva psychologická príčina: nadmerný stres, úzkosť, strach. Dobrou správou je, že v týchto prípadoch nie je potrebná žiadna špecifická liečba. Spravidla úplne stačí úprava životného štýlu, zvýšenie pohybovej aktivity a voľba vhodných výživových doplnkov určených na podporu erekcie.

Tipy, na podporu kvalitnej erekcie

Ako som už vyššie naznačila, predĺžiť a zároveň podporiť erekciu môžete nielen zmenou jedálnička či obmedzením niektorých zlozvykov (fajčenie, pitie alkoholu), ale i tabletkami Zerex Ultragold. Obsahujú trojicu látok prírodného pôvodu (extrakt z kotvičníka, maca peruánska a L-arginín), ktoré zvyšujú libido, spevňujú erekciu a zároveň odďaľujú ejakuláciu. Vzhľadom na to, že majú veľmi rýchly nástup účinku, odporúčajú sa užiť približne hodinu pred pohlavným stykom.

You may also like