PZP kalkulačka. Ako uzavrieť poistenie vozidla online?

by spravca

Potrebujete zmeniť alebo uzavrieť nové poistenie auta? Zákonné poistenie auta je možné získať aj z pohodlia domova, bez zbytočného čakania na pobočke poisťovne. A to jednoducho v priebehu pár minút.

Databáza PZP ponúk online

Prvým krokom je výber správneho poistenia. Poisťovne dnes poskytujú klientom možnosť uzatvoriť povinné zmluvné poistenie prostredníctvom ich webovej stránky, bez nutnosti návštevy poisťovne osobne.

Aby sme si ale mohli vybrať to najvýhodnejšie poistenie pre nás a naše auto, musíme mať prehľad o viacerých ponukách na trhu. Pre porovnanie viacerých ponúk PZP môžeme využiť kalkulačku PZP, teda internetovú aplikáciu, ktorá disponuje pravidelne aktualizovaným zoznamom ponúk PZP s prehľadom cien, so zľavami a bonusmi.

Stačí zadať ŠPZ

Pre jednoduché porovnanie produktov poisťovní a cien stačí zadať ŠPZ, resp. EČV vozidla. Online kalkulačka PZP zohľadní aj kritériá ako vek vodiča, výkon vozidla či objem valcov. Na základe týchto údajov aplikácia vygeneruje kompletný zoznam všetkých poisťovní, cien poistení a prehľadné porovnanie jednotlivých ponúk.

 

Pre jednoduché porovnanie nie je potrebná registrácia ani zadávanie osobných údajov. Osobné údaje preto poskytujeme až v prípade, že sa rozhodneme zmluvu uzavrieť.

Získajte najvýhodnejšiu ponuku

Jednou z najväčších výhod využitia online kalkulačky je prehľad možných bonusov a zliav, ktoré daná poisťovňa ponúka pre zvolenú kategóriu vozidla. Môžeme tak jednoducho dostať informácie o výhodách a nevýhodách konkrétnych poisťovní. Či už sú to sezónne zľavy, vernostné bonusy, asistenčné služby zdarma, alebo iné pripoistenia ako bonus, všetky vidíme na jednom mieste.

Po získaní všetkých informácií je možné využiť výhody najlepšej ponuky okamžite a uzatvoriť PZP online.

 

 

You may also like