Tipy na zážitkové vianočné darčeky

Tipy na zážitkové vianočné darčeky

by spravca

Materiálne a praktické darčeky sú síce fajn, ale zážitkom sa nič nevyrovná. Zážitky sa nepokazia a nestratia hodnotu. Zážitky zostanú vo vašej mysli už navždy. Skúste tento rok partnerovi, kamarátovi alebo rodičom venovať namiesto materiálneho daru zážitky. Prinášame vám tipy na zážitkové vianočné darčeky.

Pre mužov  – jazda so štvorkolkou

Štvorkolky sú drahšie vozidlá a nie každý si môže tento stroj dovoliť kúpiť. Avšak zaručene každý muž túži vyskúšať, čo štvorkolka dokáže. Jazda na štvorkolkách je dostupná v každom kraji. Vyberte areál a trasu jazdy. Domov vám príde darčeková poukážka, ktorú si váš drahý môže uplatniť v rôznych termínoch. Pre adrenalínových nadšencov sú určené off road jazdy, ktoré vedú cez zaujímavý terén plný prevýšení a dokonca cez potok. Zakúpiť sa dá tiež vyhliadková jazda pre dvoch, je oveľa pokojnejšia, ale rovnako zaujímavá.

Pre ženy – jazda so psím záprahom

Dámy majú radi stabilnejšiu jazdu, a preto ako vozidlá preferujú trojkolky alebo SUV. Čo tak dopriať žene vášho srdca jazdu veľmi netradičnú, ale o to viac zábavnú? Jazda so psím záprahom vedie cez zasnežené a malebné kopce či romantické dedinky. Okrem pozorovania bielej nádhery každú dámu doslova dostanú na kolená nádherné psy, ktoré sa nechajú pod jej rukami ovládať. Jazdu so psíkmi je možné absolvovať single alebo vo dvojici.

Pre rodičov – vyhliadkový let balónom

Doprajte zážitok aj svojim rodičom. Nikdy nie je neskoro na to, aby vstrebávali nové dojmy a zažili trochu dobrodružstva. Na vyhliadkový let balónom vyberte rodičom správne miesto resp. trasu, cez ktorú bude balón prelietať – pohľad z výšku bude o to zaujímavejší. Balóny sú stabilné a bezpečné, pilot balóna vždy overí vietor a mieru rizika. Let balónom trvá približne hodinu a cena zahŕňa aj cestu späť do štartovacieho bodu.

Pre páry – škola varenia

Láska prechádza cez žalúdok, a preto neexistuje pre páry lepší darček ako škola varenia. Konečne si nájdete činnosť, ktorú budete robiť spoločne a konečne strávite spoločný čas inak ako pozeraním televízie. Kurzy varenia sú zamerané na rôzne kuchyne. Vopred si môžete vybrať či sa chcete ponoriť do tajov talianskej, francúzske alebo exotickej kuchyne. Gurmánske kurzy trvajú zväčša pol dňa, ale zakúpiť sa dajú aj celodenné kurzy.

 

You may also like