5 tipov na zážitkové darčeky pre mužov

5 tipov na zážitkové darčeky pre mužov

by spravca

V každom dospelom mužovi je ukrytý kus malého chlapca. Ak vám už došli nápady, akým darčekom obdarovať svojho partnera, dajte mu to, po čom túžil ako chlapec. Zväčša ide o zážitky, ktoré sa mu nepodarilo zrealizovať. Darčekové zážitky sú pre mužov ideálnym darom ku každému sviatku. Vyberáme pre vás 5 najobľúbenejších nemateriálnych darčekov.

1. Let stíhačkou

Všetky z našich tipov sa odohrávajú v oblakoch. Darčeky k narodeninám a lietanie k sebe akosi patria. Na prvé priečky obľúbenosti patrí let stíhačkou. Vyskúšať si 6G preťaženie, let dolu hlavou a šialenú rýchlosť je snom každého muža. Tak prečo nezmeniť sen na realitu? O bezpečnosť svojho miláčika sa nemusíte obávať, pretože let riadi pilot s tisíckami nalietaných kilometrov.

2. Pilotovanie na skúšku

Pilotovanie na skúšku je ďalším ideálnym spôsobom, ako prekvapiť partnera. Na skúšku vlastne neznamená na skúšku, ale reálne. V lietadle sedí vždy aj pilot, ale celý let má pod palcom obdarovaný. Skvelé je, že výber lietadiel, ktoré sa dajú pilotovať, je široký. Zakúpiť je možné poukazy na lety s vrtuľníkom, vetroňom alebo malým lietadlom. Tento zážitkový darček pre muža je vskutku perfektný dar.

3. Akrobatický let

Počas akrobatického letu je v kokpite pilot, ktorý s vami komunikuje pomocou mikrofónu. Ak sa vám bude zdať, že niektorý kúsok nezvládate, môžete let stopnúť. Akrobatický let je plný premetov, výkrutiek a vyskúšate si tiež preťaženie od +6G až po -4G. Šialené a zábavné lety sa organizujú celoročne.

4. Zoskok padákom

Zoskok padákom patrí medzi klasické zážitkové darčeky. Zoskok je možné skúsiť single alebo vo dvojici s inštruktorom. Variant s inštruktorom je dokonca o niečo viac adrenalínový, pretože pri zoskoku dosiahnete rýchlosť až 250 km/h. Zoskok je možné vyskúšať z vrtuľníka alebo lietadla.

5. Letecký simulátor

Darček vo forme leteckého simulátora je tipom pre zážitkové darčeky pre ženy i mužov. Napriek kokpitu pevne stojacemu na zemi budete mať skutočný pocit pilotovania vo vzduchu. Dokonalá simulácia lietania v rôznych typoch lietadiel je jedinečným zážitkom. Okrem typu lietadla je možné vybrať aj trasu, po ktorej budete letieť.

 

 

 

You may also like